GREENSTONE T-SHIRTS

Już od jutra czekają na Was GREENSTONE T-SHIRTS.

Mikołajki w GREENSTONE Mikołaj był bardzo zapracowany, ale nie zapomniał o naszych grzecznych uczniach.
MAMO! TATO! JUŻ TAK ... Zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w zajęciach w dniach od 18-21 czerwca. Proszę zobaczyć, jakie efekty przyniosła nauka Państwa dzieci w naszej szkole.
Śpiewanie piosenek Na naszych zajęciach uwielbiamy śpiewać. Nie od dziś wiadomo, że śpiewanie piosenek jest wspaniałą okazją do ćwiczenia wymowy, kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu, powtórzenia i zapamiętywania słownictwa, a także utrwalenia pewnych form gramatycznych.