Zajęcia teatralne z języka angielskiego.

Doskonalimy sztukę żywego słowa.

ROMANTIC AND LOVE Zapraszamy na walentynkowe spotkanie pod hasłem ROMANTIC AND LOVE. Spotkanie uprzyjemni swoją obecnością certyfikowana konsultantka ślubna, pani Karolina Adamska, która przedstawi specjalną ofertę na romantyczne spotkania we dwoje i nie tylko. Przy dźwiękach smooth
Halloween Halloween obchodzone jest 31 października przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Australii. Dla szkoły językowej GREENSTONE, Halloween to okazja do przedstawienia dzieciom i młodzieży elementów kultury i tradycji krajów anglojęzycznych
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.
Przekład literatury pię... Czy przekład literatury pięknej to spore wyzwanie dla tłumacza? Czy rządzi się on nieco innymi prawami niż przekład z dziedzin specjalistycznych? Czy tłumaczenie można nazwać sztuką? O tym opowiem Wam w czwartek 31.01.2019 o godz. 20.00. Na spotkanie