ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08.

Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia?

Mali kursanci posiadają naturalną tendencję do zabawy w odgrywanie ról. Inscenizacje są znakomitym sposobem integracji umiejętności i wiedzy uczniów z różnych dziedzin i jednocześnie niosą wiele korzyści w zakresie poszerzania ich kompetencji językowych. Teatr stwarza możliwość prowadzenia dialogów, wypowiedzi językowych poprzez naśladowanie sytuacji rzeczywistych, codziennych w sposób zabawowy. Aktorstwo, zabawa w teatr, przebieranie się w stroje będzie świetną formą aktywności podczas wakacji.

Halloween Halloween obchodzone jest 31 października przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Australii. Dla szkoły językowej GREENSTONE, Halloween to okazja do przedstawienia dzieciom i młodzieży elementów kultury i tradycji krajów anglojęzycznych
Lubimy pracować z t...
Konkurs MASTER OF ENGLISH... Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomości wszystkich czasów angielskich i życzymy dalszych sukcesów!
MATEMATYKA PO ANGIEL... NO PROBLEM!
MAMO! TATO! JUŻ TAK ... Zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w zajęciach w dniach od 18-21 czerwca. Proszę zobaczyć, jakie efekty przyniosła nauka Państwa dzieci w naszej szkole.
ROMANTIC AND LOVE Zapraszamy na walentynkowe spotkanie pod hasłem ROMANTIC AND LOVE. Spotkanie uprzyjemni swoją obecnością certyfikowana konsultantka ślubna, pani Karolina Adamska, która przedstawi specjalną ofertę na romantyczne spotkania we dwoje i nie tylko. Przy dźwiękach smooth