ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia?

Mali kursanci posiadają naturalną tendencję do zabawy w odgrywanie ról. Inscenizacje są znakomitym sposobem integracji umiejętności i wiedzy uczniów z różnych dziedzin i jednocześnie niosą wiele korzyści w zakresie poszerzania ich kompetencji językowych. Teatr stwarza możliwość prowadzenia dialogów, wypowiedzi językowych poprzez naśladowanie sytuacji rzeczywistych, codziennych w sposób zabawowy. Aktorstwo, zabawa w teatr, przebieranie się w stroje będzie świetną formą aktywności podczas wakacji.

ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia? Mali kursanci posiadają naturalną tendencję
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.
Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.