ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08.

Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia?

Mali kursanci posiadają naturalną tendencję do zabawy w odgrywanie ról. Inscenizacje są znakomitym sposobem integracji umiejętności i wiedzy uczniów z różnych dziedzin i jednocześnie niosą wiele korzyści w zakresie poszerzania ich kompetencji językowych. Teatr stwarza możliwość prowadzenia dialogów, wypowiedzi językowych poprzez naśladowanie sytuacji rzeczywistych, codziennych w sposób zabawowy. Aktorstwo, zabawa w teatr, przebieranie się w stroje będzie świetną formą aktywności podczas wakacji.

Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.
Wręczenie nagród –...
Walentynki Nasi uczniowie kochają języki obce!
Śpiewanie piosenek Na naszych zajęciach uwielbiamy śpiewać. Nie od dziś wiadomo, że śpiewanie piosenek jest wspaniałą okazją do ćwiczenia wymowy, kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu, powtórzenia i zapamiętywania słownictwa, a także utrwalenia pewnych form gramatycznych.