ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08.

Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia?

Mali kursanci posiadają naturalną tendencję do zabawy w odgrywanie ról. Inscenizacje są znakomitym sposobem integracji umiejętności i wiedzy uczniów z różnych dziedzin i jednocześnie niosą wiele korzyści w zakresie poszerzania ich kompetencji językowych. Teatr stwarza możliwość prowadzenia dialogów, wypowiedzi językowych poprzez naśladowanie sytuacji rzeczywistych, codziennych w sposób zabawowy. Aktorstwo, zabawa w teatr, przebieranie się w stroje będzie świetną formą aktywności podczas wakacji.

Gry planszowe Różnego rodzaju gry, w tym gry planszowe są nieodłącznym elementem wykorzystywanym na naszych zajęciach, który łączy przyjemne z pożytecznym. Gry stwarzają relaksującą atmosferę, pozwalają uczniom na wykorzystanie języka w sposób bezstresowy, są świetnym
WHAT AM I? – THE QUICK ... Am I a cat? How about a car? You never know what you are until you start asking questions! Figure out if the cartoon on your head is a household item,
ZAJĘCIA Z LITERATUR... Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności
WELCOME AUTUMN!