U nas zielono i wesoÅ‚o

U nas zielono i wesoÅ‚o.

Gazety obcojÄ™zyczne ZachÄ™camy wszystkich naszych Kursantów oraz czekajÄ…cych na swoje pociechy Rodziców do lektury gazet anglo- i niemieckojÄ™zycznych, które znajdujÄ… siÄ™ w poczekalni. Nie od dziÅ› wiadomo, że czytanie prasy i książek obcojÄ™zycznych wspomaga oraz wzbogaca proces uczenia siÄ™.
Nowe gry i zabawy jÄ... Kochani, wÅ‚aÅ›nie zakupiliÅ›my dla Was kolejne atrakcyjne materiaÅ‚y na zajÄ™cia. Wszystko po to, abyÅ›cie mogli uczyć siÄ™ jÄ™zyka obcego szybko i skutecznie. Już nie możemy doczekać siÄ™ wspólnej nauki poprzez zabawÄ™.
CZY WARTO UCZYĆ SIÄ... Zapraszamy do lektury relacji naszej kursantki Dominiki z jej pobytu w Zanzibarze. Zanzibar to wyspa leżąca w Tanzanii, w zachodniej części Afryki, nad Oceanem Indyjskim. Liczy 495074 mieszkaÅ„ców. Niedawno miaÅ‚am okazjÄ™ odwiedzić to niesamowite miejsce. I chociaż
Gry planszowe Różnego rodzaju gry, w tym gry planszowe sÄ… nieodÅ‚Ä…cznym elementem wykorzystywanym na naszych zajÄ™ciach, który Å‚Ä…czy przyjemne z pożytecznym. Gry stwarzajÄ… relaksujÄ…cÄ… atmosferÄ™, pozwalajÄ… uczniom na wykorzystanie jÄ™zyka w sposób bezstresowy, sÄ… Å›wietnym
Konkurs MASTER OF ENGLISH... Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES zostaÅ‚ rozstrzygniÄ™ty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomoÅ›ci wszystkich czasów angielskich i Å¼yczymy dalszych sukcesów!
MAMO! TATO! JUÅ» TAK ... Zapraszamy wszystkich Rodziców do wziÄ™cia udziaÅ‚u w zajÄ™ciach w dniach od 18-21 czerwca. ProszÄ™ zobaczyć, jakie efekty przyniosÅ‚a nauka PaÅ„stwa dzieci w naszej szkole.
Muzyka w nauce jÄ™zy... WedÅ‚ug naukowców sÅ‚uchanie muzyki bardzo pozytywnie wpÅ‚ywa na nasz mózg i tym samym wspomaga naukÄ™, w tym jÄ™zyków obcych. Muzyka poprawia koncentracjÄ™ i pamięć oraz podnosi motywacjÄ™. Dlaczego tak siÄ™ dzieje? MiÄ™dzy innymi
GREENSTONE T-SHIRTS Już od jutra czekajÄ… na Was GREENSTONE T-SHIRTS.