WHAT AM I? – THE QUICK QUESTION GAME

Am I a cat? How about a car? You never know what you are until you start asking questions! Figure out if the cartoon on your head is a household item, food or an animal. EVERYBODY KNOWS BUT YOU!

Walentynki Nasi uczniowie kochają języki obce!
WELCOME AUTUMN!
ZAJĘCIA Z LITERATUR... Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.
Wręczenie nagród –...