ZAJĘCIA Z LITERATURY ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ

Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności mówienia i pisania. Jeśli lubisz czytać powieści, sztuki teatralne, opowiadania i wiersze, a jesteś na poziomie C1 lub C2 , to ten cykl spotkań jest dla Ciebie.

ZAJĘCIA Z LITERATUR... Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności
Wręczenie nagród –...
Easter cards Kochani, podziwiajcie przepiękne kartki wielkanocne naszych małych Kursantów. Nagrody otrzymują: Julia Petalas, Julia Żurek, Marysia Brożyna, Maja Rusak, Kuba Korpeta, Amelka Puchalska oraz Oliwia Żuczkowska. Wręczenie nagród odbędzie
Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.
Halloween Halloween obchodzone jest 31 października przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Australii. Dla szkoły językowej GREENSTONE, Halloween to okazja do przedstawienia dzieciom i młodzieży elementów kultury i tradycji krajów anglojęzycznych