Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES

Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomości wszystkich czasów angielskich i życzymy dalszych sukcesów!

Muzyka w nauce języ... Według naukowców słuchanie muzyki bardzo pozytywnie wpływa na nasz mózg i tym samym wspomaga naukę, w tym języków obcych. Muzyka poprawia koncentrację i pamięć oraz podnosi motywację. Dlaczego tak się dzieje? Między innymi
ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia? Mali kursanci posiadają naturalną tendencję
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.
Pierwsze urodziny GREENST... Drugiego stycznia Szkoła Języków Obcych GREENSTONE obchodziła swoje pierwsze urodziny. Przy tej okazji nauczyliśmy się mnóstwo nowych słów i zwrotów  związanych z tematem URODZINY. Serdecznie dziękujemy  wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób