Fruit guessing game – pysznie i kolorowo

Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania.

Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.

Easter cards Kochani, podziwiajcie przepiękne kartki wielkanocne naszych małych Kursantów. Nagrody otrzymują: Julia Petalas, Julia Żurek, Marysia Brożyna, Maja Rusak, Kuba Korpeta, Amelka Puchalska oraz Oliwia Żuczkowska. Wręczenie nagród odbędzie
Wręczenie nagród –...
MATEMATYKA PO ANGIEL... NO PROBLEM!