Fruit guessing game – pysznie i kolorowo

Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania.

Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.

Przekład literatury pię... Czy przekład literatury pięknej to spore wyzwanie dla tłumacza? Czy rządzi się on nieco innymi prawami niż przekład z dziedzin specjalistycznych? Czy tłumaczenie można nazwać sztuką? O tym opowiem Wam w czwartek 31.01.2019 o godz. 20.00. Na spotkanie
ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia? Mali kursanci posiadają naturalną tendencję
MAMO! TATO! JUŻ TAK ... Zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w zajęciach w dniach od 18-21 czerwca. Proszę zobaczyć, jakie efekty przyniosła nauka Państwa dzieci w naszej szkole.
Zapraszamy na wykład Zapraszamy na wykład pod tytułem HOW TO FIND TIME TO LEARN FOREIGN LANGUAGES IN YOUR DAILY LIFE, podczas którego poznasz kilka świetnych, sprawdzonych metod, które pomogą Ci w nauce języków obcych i lepszym zapamiętaniu