Gazety obcojęzyczne

Zachęcamy wszystkich naszych Kursantów oraz czekających na swoje pociechy Rodziców do lektury gazet anglo- i niemieckojęzycznych, które znajdują się w poczekalni. Nie od dziś wiadomo, że czytanie prasy i książek obcojęzycznych wspomaga oraz wzbogaca proces uczenia się. Najmłodszych czytelników (i nie tylko) zachęcamy do sięgnięcia po bajki w polskiej i angielskiej wersji językowej, dzięki czemu łatwiej je zrozumieją i zapamiętają. Śmiało korzystajcie również z naszej pokaźnej kolekcji fiszek oraz wypożyczajcie największe dzieła literatury światowej również w wersji dwujęzycznej. Życzymy miłej lektury i owocnej nauki! WYKORZYSTAJMY KAŻDĄ WOLNĄ MINUTĘ NA NAUKĘ JĘZYKÓW OBCYCH I ZADBAJMY O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ.

Halloween Halloween obchodzone jest 31 października przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Australii. Dla szkoły językowej GREENSTONE, Halloween to okazja do przedstawienia dzieciom i młodzieży elementów kultury i tradycji krajów anglojęzycznych
CZY WARTO UCZYĆ SI... Zapraszamy do lektury relacji naszej kursantki Dominiki z jej pobytu w Zanzibarze. Zanzibar to wyspa leżąca w Tanzanii, w zachodniej części Afryki, nad Oceanem Indyjskim. Liczy 495074 mieszkańców. Niedawno miałam okazję odwiedzić to niesamowite miejsce. I chociaż
Zapraszamy na wykład Zapraszamy na wykład pod tytułem HOW TO FIND TIME TO LEARN FOREIGN LANGUAGES IN YOUR DAILY LIFE, podczas którego poznasz kilka świetnych, sprawdzonych metod, które pomogą Ci w nauce języków obcych i lepszym zapamiętaniu
Gry planszowe Różnego rodzaju gry, w tym gry planszowe są nieodłącznym elementem wykorzystywanym na naszych zajęciach, który łączy przyjemne z pożytecznym. Gry stwarzają relaksującą atmosferę, pozwalają uczniom na wykorzystanie języka w sposób bezstresowy, są świetnym