MATEMATYKA PO ANGIELSKU – NO PROBLEM!

NO PROBLEM!

ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia? Mali kursanci posiadają naturalną tendencję
Muzyka w nauce języ... Według naukowców słuchanie muzyki bardzo pozytywnie wpływa na nasz mózg i tym samym wspomaga naukę, w tym języków obcych. Muzyka poprawia koncentrację i pamięć oraz podnosi motywację. Dlaczego tak się dzieje? Między innymi
Mikołajki w GREENSTONE Mikołaj był bardzo zapracowany, ale nie zapomniał o naszych grzecznych uczniach.
Śpiewanie piosenek Na naszych zajęciach uwielbiamy śpiewać. Nie od dziś wiadomo, że śpiewanie piosenek jest wspaniałą okazją do ćwiczenia wymowy, kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu, powtórzenia i zapamiętywania słownictwa, a także utrwalenia pewnych form gramatycznych.
Lubimy pracować z t...
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.