Nowe gry i zabawy językowe

Kochani, właśnie zakupiliśmy dla Was kolejne atrakcyjne materiały na zajęcia. Wszystko po to, abyście mogli uczyć się języka obcego szybko i skutecznie. Już nie możemy doczekać się wspólnej nauki poprzez zabawę.

Gry planszowe Różnego rodzaju gry, w tym gry planszowe są nieodłącznym elementem wykorzystywanym na naszych zajęciach, który łączy przyjemne z pożytecznym. Gry stwarzają relaksującą atmosferę, pozwalają uczniom na wykorzystanie języka w sposób bezstresowy, są świetnym
Walentynki Nasi uczniowie kochają języki obce!
MATEMATYKA PO ANGIEL... NO PROBLEM!
Śpiewanie piosenek Na naszych zajęciach uwielbiamy śpiewać. Nie od dziś wiadomo, że śpiewanie piosenek jest wspaniałą okazją do ćwiczenia wymowy, kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu, powtórzenia i zapamiętywania słownictwa, a także utrwalenia pewnych form gramatycznych.
ROMANTIC AND LOVE Zapraszamy na walentynkowe spotkanie pod hasłem ROMANTIC AND LOVE. Spotkanie uprzyjemni swoją obecnością certyfikowana konsultantka ślubna, pani Karolina Adamska, która przedstawi specjalną ofertę na romantyczne spotkania we dwoje i nie tylko. Przy dźwiękach smooth
Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.
Konkurs MASTER OF ENGLISH... Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomości wszystkich czasów angielskich i życzymy dalszych sukcesów!