Wyniki konkursu Piosenki o Miłości

W konkursie Piosenki o Miłości wyłoniliśmy dwie zwyciężczynie: Roksanę Trybus oraz Zosię Kanię.

Obydwie dziewczyny niewątpliwie mają talent muzyczny. Wybrane piosenki wykonały w języku angielskim. Roksana Trybus zaśpiewała utwór pt.  „Diamonds”, natomiast Zosia Kania zaśpiewała i zagrała na gitarze utwór pt. „Falling Slowly”.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Cały czas powtarzam swoim kursantom, aby naukę języków obcych łączyli ze swoimi pasjami. Wtedy nauka staje się dziecinnie prosta. Im więcej słuchamy i śpiewamy w języku obcym, tym więcej się uczymy. Najważniejsze, aby łączyć przyjemne z pożytecznym, a efekty będą najbardziej widoczne. Słowa, wyrażenia, a także struktury gramatyczne występujące w piosenkach, które będziecie powtarzać, z pewnością  na długo pozostaną Wam w pamięci.

Zachęcam wszystkich do kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu poprzez częste słuchanie piosenek zagranicznych, zwłaszcza w języku angielskim, który jest językiem międzynarodowym, więc jego znajomość jest w dzisiejszych czasach nieodzowna.

Zachęcam do częstego śpiewania. Łączenie rytmu muzyki ze słowami sprawia, że prawa i lewa półkula mózgowa synchronizują się, co skutkuje lepszym zapamiętaniem materiału.

Myślę, że większość z Was lubi śpiewać. Jedni trochę lepiej, drudzy może trochę gorzej -:), ale nie o to chodzi. Najważniejsze, żeby był przy tym fun, czyli zabawa, i jednocześnie efektywna nauka.

Adrianna Gajewska

Roksana Trybus – Diamonds:

Zosia Kania – Falling Slowly:

„Elektroniczny mózg” Nauka języków obcych wcale nie musi być nudna. Elektroniczny mózg, gra z wykorzystaniem magicznego ołówka,  to świetna zabawa, która łączy przyjemne z pożytecznym. Nieskomplikowane urządzenie elektroniczne informuje o poprawnie zaznaczonej odpowiedzi  sygnałem dźwiękowym
Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.
Muzyka w nauce języ... Według naukowców słuchanie muzyki bardzo pozytywnie wpływa na nasz mózg i tym samym wspomaga naukę, w tym języków obcych. Muzyka poprawia koncentrację i pamięć oraz podnosi motywację. Dlaczego tak się dzieje? Między innymi
WHAT AM I? – THE QUICK ... Am I a cat? How about a car? You never know what you are until you start asking questions! Figure out if the cartoon on your head is a household item,
ZAJĘCIA Z LITERATUR... Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności
ROMANTIC AND LOVE Zapraszamy na walentynkowe spotkanie pod hasłem ROMANTIC AND LOVE. Spotkanie uprzyjemni swoją obecnością certyfikowana konsultantka ślubna, pani Karolina Adamska, która przedstawi specjalną ofertę na romantyczne spotkania we dwoje i nie tylko. Przy dźwiękach smooth