Gry planszowe

Różnego rodzaju gry, w tym gry planszowe sÄ… nieodÅ‚Ä…cznym elementem wykorzystywanym na naszych zajÄ™ciach, który Å‚Ä…czy przyjemne z pożytecznym. Gry stwarzajÄ… relaksujÄ…cÄ… atmosferÄ™, pozwalajÄ… uczniom na wykorzystanie jÄ™zyka w sposób bezstresowy, sÄ… Å›wietnym sposobem na zapamiÄ™tanie materiaÅ‚u. Dodatkowo motywujÄ…cym elementem jest czynnik współzawodnictwa.

WHAT AM I? – THE QUICK ... Am I a cat? How about a car? You never know what you are until you start asking questions! Figure out if the cartoon on your head is a household item,
ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpocznÄ… siÄ™ 01.07. i bÄ™dÄ… trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajÄ™cia? Mali kursanci posiadajÄ… naturalnÄ… tendencjÄ™
MikoÅ‚ajki w GREENSTONE MikoÅ‚aj byÅ‚ bardzo zapracowany, ale nie zapomniaÅ‚ o naszych grzecznych uczniach.
Gazety obcojÄ™zyczne ZachÄ™camy wszystkich naszych Kursantów oraz czekajÄ…cych na swoje pociechy Rodziców do lektury gazet anglo- i niemieckojÄ™zycznych, które znajdujÄ… siÄ™ w poczekalni. Nie od dziÅ› wiadomo, że czytanie prasy i książek obcojÄ™zycznych wspomaga oraz wzbogaca proces uczenia siÄ™.
CZY WARTO UCZYĆ SIÄ... Zapraszamy do lektury relacji naszej kursantki Dominiki z jej pobytu w Zanzibarze. Zanzibar to wyspa leżąca w Tanzanii, w zachodniej części Afryki, nad Oceanem Indyjskim. Liczy 495074 mieszkaÅ„ców. Niedawno miaÅ‚am okazjÄ™ odwiedzić to niesamowite miejsce. I chociaż
GREENSTONE T-SHIRTS Już od jutra czekajÄ… na Was GREENSTONE T-SHIRTS.
Lubimy pracować z t...
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia siÄ™ jest umiejÄ™tność zapamiÄ™tywania. Nauka poprzez zabawÄ™ i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, sÅ‚uchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu siÄ™ jÄ™zyków obcych.
Literkowe szaleÅ„stwo Literkowe szaleÅ„stwo już za nami. Dzieci i mÅ‚odzież Å›wietnie poradzili sobie z uÅ‚ożeniem jak najwiÄ™kszej liczby słów z podanych liter w jÄ™zyku angielskim i niemieckim. Zabawa przyniosÅ‚a im bardzo dużo frajdy. Dodatkowym elementem