ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08.

Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia?

Mali kursanci posiadają naturalną tendencję do zabawy w odgrywanie ról. Inscenizacje są znakomitym sposobem integracji umiejętności i wiedzy uczniów z różnych dziedzin i jednocześnie niosą wiele korzyści w zakresie poszerzania ich kompetencji językowych. Teatr stwarza możliwość prowadzenia dialogów, wypowiedzi językowych poprzez naśladowanie sytuacji rzeczywistych, codziennych w sposób zabawowy. Aktorstwo, zabawa w teatr, przebieranie się w stroje będzie świetną formą aktywności podczas wakacji.

Mikołajki w GREENSTONE Mikołaj był bardzo zapracowany, ale nie zapomniał o naszych grzecznych uczniach.
Konkurs MASTER OF ENGLISH... Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomości wszystkich czasów angielskich i życzymy dalszych sukcesów!
Śpiewanie piosenek Na naszych zajęciach uwielbiamy śpiewać. Nie od dziś wiadomo, że śpiewanie piosenek jest wspaniałą okazją do ćwiczenia wymowy, kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu, powtórzenia i zapamiętywania słownictwa, a także utrwalenia pewnych form gramatycznych.
ZAJĘCIA Z LITERATUR... Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności
ROMANTIC AND LOVE Zapraszamy na walentynkowe spotkanie pod hasłem ROMANTIC AND LOVE. Spotkanie uprzyjemni swoją obecnością certyfikowana konsultantka ślubna, pani Karolina Adamska, która przedstawi specjalną ofertę na romantyczne spotkania we dwoje i nie tylko. Przy dźwiękach smooth
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.
Easter cards Kochani, podziwiajcie przepiękne kartki wielkanocne naszych małych Kursantów. Nagrody otrzymują: Julia Petalas, Julia Żurek, Marysia Brożyna, Maja Rusak, Kuba Korpeta, Amelka Puchalska oraz Oliwia Żuczkowska. Wręczenie nagród odbędzie