Fruit guessing game – pysznie i kolorowo

Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania.

Nauka poprzez zabawÄ™ i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, sÅ‚uchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu siÄ™ jÄ™zyków obcych.

Nowe gry i zabawy jÄ... Kochani, wÅ‚aÅ›nie zakupiliÅ›my dla Was kolejne atrakcyjne materiaÅ‚y na zajÄ™cia. Wszystko po to, abyÅ›cie mogli uczyć siÄ™ jÄ™zyka obcego szybko i skutecznie. Już nie możemy doczekać siÄ™ wspólnej nauki poprzez zabawÄ™.
Konkurs Piosenki o M... Lubisz Å›piewanie tak samo jak jÄ™zyk angielski? W zwiÄ…zku ze zbliżajÄ…cymi siÄ™ Walentynkami zapraszamy wszystkich chÄ™tnych w wieku od 14-19 lat do wziÄ™cia udziaÅ‚u w konkursie Piosenki o MiÅ‚oÅ›ci. ZgÅ‚oszenia prosimy wysyÅ‚ać na adres mailowy szkoÅ‚y szkola@greenstone.edu.pl.
Konkurs MASTER OF ENGLISH... Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES zostaÅ‚ rozstrzygniÄ™ty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomoÅ›ci wszystkich czasów angielskich i Å¼yczymy dalszych sukcesów!
Gazety obcojÄ™zyczne ZachÄ™camy wszystkich naszych Kursantów oraz czekajÄ…cych na swoje pociechy Rodziców do lektury gazet anglo- i niemieckojÄ™zycznych, które znajdujÄ… siÄ™ w poczekalni. Nie od dziÅ› wiadomo, że czytanie prasy i książek obcojÄ™zycznych wspomaga oraz wzbogaca proces uczenia siÄ™.
U nas zielono i wesoÅ‚o U nas zielono i wesoÅ‚o.
„Elektroniczny mózg” Nauka jÄ™zyków obcych wcale nie musi być nudna. Elektroniczny mózg, gra z wykorzystaniem magicznego ołówka,  to Å›wietna zabawa, która Å‚Ä…czy przyjemne z pożytecznym. Nieskomplikowane urzÄ…dzenie elektroniczne informuje o poprawnie zaznaczonej odpowiedzi  sygnaÅ‚em dźwiÄ™kowym