ZAJĘCIA Z LITERATURY ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ

Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności mówienia i pisania. Jeśli lubisz czytać powieści, sztuki teatralne, opowiadania i wiersze, a jesteś na poziomie C1 lub C2 , to ten cykl spotkań jest dla Ciebie.

Konkurs MASTER OF ENGLISH... Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomości wszystkich czasów angielskich i życzymy dalszych sukcesów!
Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.
ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia? Mali kursanci posiadają naturalną tendencję
ROMANTIC AND LOVE Zapraszamy na walentynkowe spotkanie pod hasłem ROMANTIC AND LOVE. Spotkanie uprzyjemni swoją obecnością certyfikowana konsultantka ślubna, pani Karolina Adamska, która przedstawi specjalną ofertę na romantyczne spotkania we dwoje i nie tylko. Przy dźwiękach smooth
ZAJĘCIA Z LITERATUR... Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności
„Elektroniczny mózg” Nauka języków obcych wcale nie musi być nudna. Elektroniczny mózg, gra z wykorzystaniem magicznego ołówka,  to świetna zabawa, która łączy przyjemne z pożytecznym. Nieskomplikowane urządzenie elektroniczne informuje o poprawnie zaznaczonej odpowiedzi  sygnałem dźwiękowym