Wyniki konkursu Piosenki o Miłości

W konkursie Piosenki o Miłości wyłoniliśmy dwie zwyciężczynie: Roksanę Trybus oraz Zosię Kanię.

Obydwie dziewczyny niewątpliwie mają talent muzyczny. Wybrane piosenki wykonały w języku angielskim. Roksana Trybus zaśpiewała utwór pt.  „Diamonds”, natomiast Zosia Kania zaśpiewała i zagrała na gitarze utwór pt. „Falling Slowly”.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Cały czas powtarzam swoim kursantom, aby naukę języków obcych łączyli ze swoimi pasjami. Wtedy nauka staje się dziecinnie prosta. Im więcej słuchamy i śpiewamy w języku obcym, tym więcej się uczymy. Najważniejsze, aby łączyć przyjemne z pożytecznym, a efekty będą najbardziej widoczne. Słowa, wyrażenia, a także struktury gramatyczne występujące w piosenkach, które będziecie powtarzać, z pewnością  na długo pozostaną Wam w pamięci.

Zachęcam wszystkich do kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu poprzez częste słuchanie piosenek zagranicznych, zwłaszcza w języku angielskim, który jest językiem międzynarodowym, więc jego znajomość jest w dzisiejszych czasach nieodzowna.

Zachęcam do częstego śpiewania. Łączenie rytmu muzyki ze słowami sprawia, że prawa i lewa półkula mózgowa synchronizują się, co skutkuje lepszym zapamiętaniem materiału.

Myślę, że większość z Was lubi śpiewać. Jedni trochę lepiej, drudzy może trochę gorzej -:), ale nie o to chodzi. Najważniejsze, żeby był przy tym fun, czyli zabawa, i jednocześnie efektywna nauka.

Adrianna Gajewska

Roksana Trybus – Diamonds:

Zosia Kania – Falling Slowly:

Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.
Muzyka w nauce języ... Według naukowców słuchanie muzyki bardzo pozytywnie wpływa na nasz mózg i tym samym wspomaga naukę, w tym języków obcych. Muzyka poprawia koncentrację i pamięć oraz podnosi motywację. Dlaczego tak się dzieje? Między innymi
Walentynki Nasi uczniowie kochają języki obce!
Gry planszowe Różnego rodzaju gry, w tym gry planszowe są nieodłącznym elementem wykorzystywanym na naszych zajęciach, który łączy przyjemne z pożytecznym. Gry stwarzają relaksującą atmosferę, pozwalają uczniom na wykorzystanie języka w sposób bezstresowy, są świetnym
ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia? Mali kursanci posiadają naturalną tendencję