WHAT AM I? – THE QUICK QUESTION GAME

Am I a cat? How about a car? You never know what you are until you start asking questions! Figure out if the cartoon on your head is a household item, food or an animal. EVERYBODY KNOWS BUT YOU!

ZAJĘCIA TEATRALNE Z ... Zapraszamy na kursy wakacyjne, które rozpoczną się 01.07. i będą trwać do 30.08. Nowość! ZAJĘCIA TEATRALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dlaczego warto zapisać dzieci na tego typu zajęcia? Mali kursanci posiadają naturalną tendencję
Konkurs MASTER OF ENGLISH... Konkurs MASTER OF ENGLISH TENSES został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni znajomości wszystkich czasów angielskich i życzymy dalszych sukcesów!
Mikołajki w GREENSTONE Mikołaj był bardzo zapracowany, ale nie zapomniał o naszych grzecznych uczniach.
MATEMATYKA PO ANGIEL... NO PROBLEM!
Pierwsze urodziny GREENST... Drugiego stycznia Szkoła Języków Obcych GREENSTONE obchodziła swoje pierwsze urodziny. Przy tej okazji nauczyliśmy się mnóstwo nowych słów i zwrotów  związanych z tematem URODZINY. Serdecznie dziękujemy  wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób
ZAJĘCIA Z LITERATUR... Zapraszamy naszych kursantów na zajęcia z literatury angielskiej i niemieckiej, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu po 90 min. Spotkania przeznaczone są dla osób zainteresowanych literaturą i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności