MAMO! TATO! JUŻ TAK DUŻO UMIEM!

Zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w zajęciach w dniach od 18-21 czerwca. Proszę zobaczyć, jakie efekty przyniosła nauka Państwa dzieci w naszej szkole.

WELCOME AUTUMN!
Zajęcia teatralne z ... Doskonalimy sztukę żywego słowa.
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.
Halloween Halloween obchodzone jest 31 października przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Australii. Dla szkoły językowej GREENSTONE, Halloween to okazja do przedstawienia dzieciom i młodzieży elementów kultury i tradycji krajów anglojęzycznych
Śpiewanie piosenek Na naszych zajęciach uwielbiamy śpiewać. Nie od dziś wiadomo, że śpiewanie piosenek jest wspaniałą okazją do ćwiczenia wymowy, kształcenia umiejętności rozumienia ze słuchu, powtórzenia i zapamiętywania słownictwa, a także utrwalenia pewnych form gramatycznych.
Zapraszamy na wykład Zapraszamy na wykład pod tytułem HOW TO FIND TIME TO LEARN FOREIGN LANGUAGES IN YOUR DAILY LIFE, podczas którego poznasz kilka świetnych, sprawdzonych metod, które pomogą Ci w nauce języków obcych i lepszym zapamiętaniu