CZY WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH?

Zapraszamy do lektury relacji naszej kursantki Dominiki z jej pobytu w Zanzibarze.

Zanzibar to wyspa leżąca w Tanzanii, w zachodniej części Afryki, nad Oceanem Indyjskim. Liczy 495074 mieszkańców.

Niedawno miałam okazję odwiedzić to niesamowite miejsce. I chociaż mój pobyt na wyspie trwał tylko tydzień, wspomnienia pozostaną na zawsze. Cieszyły mnie długie spacery po plaży, które zawsze kończyły się spotkaniem z dziećmi ludności tubylczej. Dziwiło mnie to, że dzieci potrafiły się bawić, nie mając do dyspozycji komputerów, gier i konsoli. Wzruszające były sceny, kiedy podchodziły do nas, prosząc o cukierki i wodę. Chętnie pozowały do zdjęć, przytulały się, chciały się bawić. Zaskakiwało mnie ogromne zaufanie, jakim darzyły turystów, gdyż bardzo chętnie spacerowały z nami po plaży, oczekując jeszcze na to, że dostaną dodatkowy prezent. Niedaleko od hotelu znajdował się dom, w którym urodził się i wychowywał Freddie Mercury, lider zespołu Queen. Przebywaliśmy także na wyspie niewolników, skąd uciekało kiedyś wielu tubylców, by zapewnić sobie wolność. Podczas podróży bardzo pomógł mi język angielski. Wtedy doceniłam znajomość tego języka. Jeszcze bardziej uświadomiłam sobie, że warto uczyć się języków obcych. Może właśnie i Ty kiedyś udasz się w wymarzoną podróż, poznasz nowych ludzi a język, którego się uczysz, pomoże Ci w tym.

Czas szybko mija. Opuściłam to niezwykłe miejsce pełna wrażeń. Zresztą, sami zobaczcie, jak tam pięknie!

Dominika Łuczak

Easter cards Kochani, podziwiajcie przepiękne kartki wielkanocne naszych małych Kursantów. Nagrody otrzymują: Julia Petalas, Julia Żurek, Marysia Brożyna, Maja Rusak, Kuba Korpeta, Amelka Puchalska oraz Oliwia Żuczkowska. Wręczenie nagród odbędzie
Zapraszamy na wykład Zapraszamy na wykład pod tytułem HOW TO FIND TIME TO LEARN FOREIGN LANGUAGES IN YOUR DAILY LIFE, podczas którego poznasz kilka świetnych, sprawdzonych metod, które pomogą Ci w nauce języków obcych i lepszym zapamiętaniu
Fruit guessing game – p... Istotnym elementem procesu uczenia się jest umiejętność zapamiętywania. Nauka poprzez zabawę i angażowanie wszystkich zmysłów (wzroku, słuchu, dotyku a nawet zapachu i smaku) sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się języków obcych.
MAMO! TATO! JUŻ TAK ... Zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w zajęciach w dniach od 18-21 czerwca. Proszę zobaczyć, jakie efekty przyniosła nauka Państwa dzieci w naszej szkole.
ROMANTIC AND LOVE Zapraszamy na walentynkowe spotkanie pod hasłem ROMANTIC AND LOVE. Spotkanie uprzyjemni swoją obecnością certyfikowana konsultantka ślubna, pani Karolina Adamska, która przedstawi specjalną ofertę na romantyczne spotkania we dwoje i nie tylko. Przy dźwiękach smooth